top of page
Doctor High Five_edited.jpg

Poznajmy się

dr Anna Gogola

Adiunkt w Zakładzie Fizjoterapii Wieku Rozwojowego, AWF Katowice, prelegent szeregu konferencji, kierownik 3 grantów naukowo-badawczych w zakresie opracowania egzoszkieletu dla dzieci niepełnosprawnych, autor publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych, diagnosta i terapeuta neurorozwojowy
z wieloletnim stażem pracy, instruktor specjalistycznych kursów z zakresu diagnozy oraz terapii neurorozwojowej dla fizjoterapeutów i lekarzy w kraju i za granicą. Współtwórca metody DENEMS. Założyciel i członek zarządu Fundacji DENEMS Institute.

A Gogola_IMG_2653bw_mix.jpg

dr hab. Rafał Gnat

Profesor nadzwyczajny AWF w Katowicach, pracownik Wydziału Fizjoterapii. Od 2012 roku pełni funkcję kierownika Laboratorium Analizy Ruchu tej uczelni. Wchodzi w skład zespołu międzynarodowych instruktorów norweskiej metody Neurac. Jest autorem wielu prac naukowych z dziedziny fizjoterapii w tematyce biomechaniki, biomechaniki klinicznej, kontroli nerwowo-mięśniowej, neurofizjologii, ewaluacji metod diagnostycznych, terapii manualnej. Około trzech lat temu swe zainteresowania kliniczne zwrócił w stronę terapii neurorozwojowej, czego efektem stało się opracowanie, we współpracy z dr Anną Gogolą, autorskiej metody postępowania terapeutycznego DENEMS.

R Gnat_IMG_2640.jpg

prof dr hab. Sławomir Snela

Wybitny specjalista w dziedzinie ortopedii dziecięcej, ordynator w Rzeszowskim Szpitalu, współpracownik prof. I. Wośko, twórcy polskiej ortopedii dziecięcej. Uczestnik zagranicznych stażów i wielu konferencji naukowych z dziedziny ortopedii dziecięcej. Autor wielu publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych.

prof Snela_edited_edited_edited_edited.jpg

mgr Paulina Słonina

Magister fizjoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej i dzięki temu skutecznie pomaga kobietom.

image0_edited.jpg

mgr Katarzyna Porzyć-Bernaś

Od 2018 roku intensywnie pracuje jako fizjoterapeuta pediatryczny, neurorozwojowy. Praca z ludźmi daje jej ogromną satysfakcję, a największą kiedy ma okazję przebywać z naszymi najmłodszymi pacjentami.
W pracy fizjoterapeuty najbardziej ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju - pracując w różnych miejscach, z różnymi pacjentami ciągle się uczy poprzez doświadczenie, kursy i studia podyplomowe. Posiada doświadczenie w zakresie: PNF, DENEMS, kinesiotapingu, terapii manualnej tkanek miękkich, GTS.

289463899_157836806813959_8320831530912503037_n_edited.jpg
bottom of page